ІНВЕСТОРАМ

Відкрита у 2019 році IQ Pizza стрімко розширюється по всій країні. На даний момент вона налічує 25 успішних піцерій, і до них незабаром приєднаються ще 17 закладів.

Головною заслугою IQ Pizza, яка відрізняє нас від конкурентів, є довіра клієнта до якості готового продукту. Покупець вирішує, яку піцу він хоче, а далі насолоджується видом процесу приготування його замовлення. Клієнт може слідкувати, як відбираються інгредіеєнти для його блюда, і в яких умовах воно випікається. На виході він отримує піцу – у  прямому сенсі з пилу, з жару.

logo-footer

Географія мережі

На сьогоднішній день піцерії IQ Pizza розташовані в містах  з найбільшим потоком людей, а саме:

Дніпро, Запоріжжя, Бердянськ, Київ, Павлоград, Новомосковськ, Енергодар.

Асортимент

Асортимент мережі IQ Pizza ґрунтується на піці двох розмірів – діаметром 30 см вагою 0,5 кг та діаметром 45 см вагою 1 кг. Зараз у наших закладах можливо спробувати до 15 видів піц. Свій улюблений смак зможе знайти кожен  клієнт – від малого до великого та від вегетаріанця до цінителя м’яса і гостренького. У наших гостей повна свобода вибору – вони можуть за бажанням додати різні інгредієнти до піци.
Не тільки піцою славляться наші заклади, насолоджуватися нею приємніше з прохолодним лимонадом, вітамінним чаєм або ароматною кавою. Спеціально для цінителів цього бадьорого напою ми поповнили меню трьома фірмовими кавовими напоями.

Економічні показники

Накопичений досвід роботи показує, що середній чек клієнта IQ Pizza дорівнює приблизно 190 -250 грн. А за день в одній точці реєструються від сотні до трьохсот чеків. При цьому показник food cost становить 40%. Таким чином вкладені у піцерію інвестиції окупаються вже через 9 місяців.

Формати IQ

Піцерії представлені у двох форматах торгових точок – Smart і Max. Останній у свою чергу може бути вуличним«Max Street» та варіантом для великих ТЦ – формат «Max Mall». Модель Smart – ідеальний варіант для старту особистого бізнесу. Все, що необхідно – це вірно вибране розташування та місце з вільною площею від 30 до 50 м2. Формат «Max» потребує більшого розмаху. І для «Street», і для «Mall» необхідно приміщення площею 50-100 м2.

Умови співпраці

Для організації бізнесу за франшизою IQ Pizza потрібні інвестиції у розмірі $20 тис. Паушний внесок в залежності від обраного формату торгової точки складе $5-7 тис. У період повернення інвестицій франчайзі віддає 100% прибутку. Після повернення інвестицій 50% прибутку та майнових прав на об’єкт отримує інвестор. Операційним управлінням повністю займається франчайзер.

Маркетінг мережі

На усі піцерії, які входять до мережі IQ Pizza, розповсюджуються єдині маркетингові комунікації.
• точки регулярно отримують оновлені рекламні матеріали, у соціальних мережах публікується інформація про відкриття нових торгових точок і інша інформація;
• діє вже відпрацьована програма лояльності, котра допомагає будувати лояльність клієнтів;
• партнери можуть відвідувати мотиваційні заходи та брати участь в акціях;
• новим франчайзі не доведеться втрачати ресурси на організацію особистої «гарячої лінії» для клієнтів. У нас працює кол-центр, підтримка якого автоматично розповсюджується на всі заклади мережі;
• мобільний додаток;
• сайт для приймання онлайн-замовлень.

Контроль роботи точок

Контроль роботи торгових точок завжди актуальне питання, ще складніше, коли власнику необхідно контролювати декілька закладів. Бути присутнім всюди одночасно неможливо, але віртуально – це просто! Інвестор підключається до системи операційного обліку Smart Touch, в приміщенні піцерії встановлюється відеоспостереження.

Приєднуйся до нас

Дніпро Запоріжжя Київ Павлоград Новомосковськ Енергодар Дніпрорудне Вільнянськ Чернігів Бердянськ Мелітополь Пологи
Шановні клієнти!
Оформити замовлення на сайті Ви можете з 10:00 до 21:45